Szukamy pracownika administracyjnego

21.09.2020
Dział ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego poszukuje osoby na stanowisko: pracownik administracyjny w zakresie projektu: „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” (POWR.03.05.00-00-A048/19-00) w ramach Programu Operacyjnego Wiedza-Edukacja-Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
grafika z hasłem: praca szuka człowieka

Powołanie Rady ds. odpowiedzialnego wsparcia i zrównoważonego rozwoju

26.08.2020
Rektor UJ powołał Radę UJ ds. odpowiedzialnego wsparcia i zrównoważonego rozwoju, której celem jest monitorowanie działań na rzecz wsparcia edukacyjnego i dostępności uczelni wobec potrzeb osób z niepełnosprawnościami.
grafika z hasłem: praca szuka człowieka

Formularze zaadaptowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami

24.08.2020
Na stronie www.studiuje.uj.edu.pl pojawiły się formularze zaadaptowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.
Ogłaszamy konkurs na logo projektu

17.08.2020
Dział ds. Osób Niepełnosprawnych UJ ogłasza konkurs na zaprojektowanie logo projektu realizowanego przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie pt. „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Zachęcamy do wzięcia udziału!
Rusza czat Dorada do kontaktu ze studentami

30.06.2020
Drodzy Studenci! W ramach projektu „Odpowiedzialne wsparcie a zrównoważony rozwój” chcemy zaoferować Wam nową możliwość kontaktu z nami