Grafika do zakładki Regulaminy, przedstawiająca dokumenty gęsto zapisane pismem odręcznym

Zaproszenie do składania ofert na tłumaczenie z języka polskiego na angielski

28.07.2023

Wizyta studyjna w Uniwersytecie Islandzkim

03.07.2023
Końcem czerwca 2023 trenerki prowadzące szkolenia dla pracowników innych uczelni w ramach zadania 4 projektu „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” wzięły udział w wizycie studyjnej w Háskóli Íslands, najstarszym i największym uniwersytecie w Islandii.

Zaproszenie do składania ofert na produkcję 10 filmów edukacyjnych

14.06.2023
Zamówienie jest realizowane w ramach projektu Uniwersytetu Jagiellońskiego „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój”, nr umowy o dofinansowanie projektu: POWR.03.05.00-00-A048/19-00, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020”. Termin składania ofert: 21.06.2023
Indywidualne plany ewakuacji

28.04.2023
Uniwersytet Jagielloński prowadzi pilotażowy projekt tworzenia Indywidualnych planów ewakuacji dla osób ze szczególnymi potrzebami. Tworzenie takich planów pomoże w głębszym zrozumieniu potrzeb osób z niepełnosprawnościami w obszarze bezpieczeństwa w sytuacji zagrożenia oraz pozwoli na reagowanie na szczególne potrzeby poszczególnych osób, jak i tworzenie bardziej skutecznych standardowych metod postępowania.
Zaproszenie do składania ofert na wyłonienie ekspertów do pracy w think tanku "Projektowanie uniwersalne" - AKTUALIZACJA!

13.03.2023
UWAGA! W toku badania i oceny ofert, w związku ze zwróceniem się do Wykonawców z prośbą o wyjaśnienia dotyczące treści złożonych ofert, ogłoszenie wyników zostanie opublikowane w późniejszym terminie, jednak z zachowaniem 30-tu dni związania ofertą, tj. najpóźniej do dnia 20.04.2023 r.