Kursy e-learningowe dla pracowników uczelni

07.02.2023
W ramach projektu "Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój" oferujemy kursy e-learningowe dla pracowników uczelni: kurs „Ewakuacja osób z niepełnosprawnościami” oraz kurs „Świadomość niepełnosprawności”.
Konsultacje indywidualne dla studentów i doktorantów UJ

13.01.2023
Drodzy Studenci, Drogie Studentki UJ! Przypominamy o możliwości skorzystania z konsultacji indywidualnych z zakresu umiejętności studiowania. Dzięki tej formie kontaktu możecie otrzymać sprofilowane do Waszych potrzeb wsparcie.
Wizyta studyjna w Paryżu

13.12.2022
W listopadzie 2022 trenerki prowadzące szkolenia i konsultacje indywidualne dla studentów w projekcie Przełamuj wzięły udział w wizycie studyjnej w Paryżu w Université Paris Cité.
Powołanie Rady UJ ds. odpowiedzialnego wsparcia i zrównoważonego rozwoju na nowy rok akademicki

08.12.2022
Rektor UJ decyzją nr 33 z dnia 24 listopada 2022 r. powołał Radę Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. odpowiedzialnego wsparcia i zrównoważonego rozwoju na okres od 1 października 2022 r. do 30 września 2023 r.
Szkolenie z sytuacji kryzysowych

07.12.2022
W tym tygodniu, 5 grudnia 2022 r. odbyło się ostatnie z cyklu szkolenie dla trenerek i doradczyń edukacyjnych w ramach zadania 3.