Grafika do zakładki Regulaminy, przedstawiająca dokumenty gęsto zapisane pismem odręcznym

Nowy regulamin w zad. 4

21.11.2022
Uprzejmie informujemy, że regulamin do zad. 4 został zaktualizowany i w nowej formie obowiązuje od 8 listopada 2022 r.

Wyjazd studyjny do Finlandii

21.11.2022
W listopadzie 2022 r. zespół trenerski projektu PrzełamUJ wziął udział w wizytach studyjnych w Finlandii.

Szkolenie z kreatywności

10.11.2022
9 listopada 2022 r. odbyło się kolejne z cyklu szkolenie dla doradczyń edukacyjnych i trenerek. Tym razem dotyczyło kreatywności i myślenia twórczego.

Szkolenie dla studentów 28.10 odwołane!

28.10.2022
Uprzejmie informujemy, że warsztaty dla studentów z narzędzi do efektywnego uczenia się, zaplanowane na 28 października zostały odwołane.
Grafika do szkoleń dla pracowników uczelni spoza UJ, przedstawia otwartego laptopa i motyw dekoracyjny

Warsztaty dla pracowników różnych uczelni 28.10.2022 odwołane

26.10.2022
Uprzejmie informujemy, że warsztaty dla pracowników naukowych i administracji różnych uczelni, zaplanowane na 28 października zostały odwołane.