Szkolenie z map myśli

10.10.2022
7 października 2022 r. odbyło się kolejne szkolenie dla trenerek i doradczyń edukacyjnych w ramach zadania 3.

Poszukujemy pracownika inżynieryjno-technicznego

05.10.2022
Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko pracownika inżynieryjno-technicznego w Dziale ds. Osób Niepełnosprawnych
grafika z hasłem: praca szuka człowieka

Posiedzenie Rady ds. odpowiedzialnego wsparcia i zrównoważonego rozwoju

27.09.2022
22 września 2022 r. odbyła się ostatnia w II kadencji Rada UJ ds. odpowiedzialnego wsparcia i zrównoważonego rozwoju. Spotkanie odbyło się stacjonarnie w sali seminaryjnej w Centrum Wsparcia Dydaktyki ul. Ingardena 6 w Krakowie.
grafika z hasłem: praca szuka człowieka

Zaproszenie do składania ofert na wyłonienie 5 ekspertów do pracy w Think Tanku "Narzędzia dla dostępności miejsc pracy"

12.09.2022
Zamówienie jest realizowane w ramach projektu Uniwersytetu Jagiellońskiego „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój”, nr umowy o dofinansowanie projektu: POWR.03.05.00-00-A048/19-00, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020”.

Szkolenie z efektywnej nauki

07.09.2022
6 września 2022 r. odbyło się kolejne szkolenie dla trenerek i doradczyń edukacyjnych DON w ramach zadania 3 pod tytułem „Efektywna nauka z elementami szybkiego czytania”.