Posiedzenie Rady ds. odpowiedzialnego wsparcia i zrównoważonego rozwoju

03.06.2022
1 czerwca 2022 odbyło się kolejne posiedzenie Rady UJ ds. odpowiedzialnego wsparcia i zrównoważonego rozwoju. Spotkanie odbyło się stacjonarnie w Sali Seminaryjnej w Centrum Wsparcia Dydaktyki ul. Oleandry 2 w Krakowie.
Grafika do szkoleń dla pracowników uczelni spoza UJ, przedstawia otwartego laptopa i motyw dekoracyjny

Ruszyły zapisy na szkolenia dla uczelni wyższych

30.05.2022
Ruszyły zapisy na szkolenia dla pracowników uczelni wyższych - zaplanowane na czerwiec, lipiec i sierpień 2022. Zapraszamy do udziału!

Szkolenie z zarządzania czasem

27.05.2022
25 maja br. odbyło się kolejne szkolenie dla trenerek i doradczyń edukacyjnych realizowane w ramach zadania 3 z projektu "Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój".
grafika z hasłem: praca szuka człowieka

Szukamy pracownika inżynieryjno-technicznego do zespołu DON UJ

29.04.2022
Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko pracownika inżynieryjno-technicznego w Dziale ds. Osób Niepełnosprawnych. Zatrudnienie w ramach umowy na zastępstwo w Dziale ds. Osób Niepełnosprawnych w wymiarze pełnego etatu w związku z realizacją projektu: „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” (POWR.03.05.00-00-A048/19-00) w ramach Programu Operacyjnego Wiedza-Edukacja-Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
grafika z hasłem: praca szuka człowieka

Zmiana regulaminu szkoleń w zadaniu 4

28.04.2022
Uprzejmie informujemy, że w regulaminie szkoleń dla pracowników uczelni spoza UJ w ramach zadania czwartego nastąpiły zmiany.