Warsztaty dla studentów

Zapraszamy wszystkich studentów UJ do udziału w naszych warsztatach! Zachęcamy Was do zapoznania się z proponowaną tematyką szkoleń. Śledźcie nas na bieżąco.

Drodzy studenci!

W ramach projektu „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój”  realizowanego przez Uniwersytet Jagielloński przygotowaliśmy dla Was cykl warsztatów, które planujemy rozpocząć, gdy tylko nadejdzie sprzyjająca chwila. Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju i na świecie nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy to nastąpi, natomiast już teraz chcemy zachęcić Was do zapoznania się z tematyką szkoleń. Jeśli więc zaobserwowaliście u siebie trudności ze zdrowiem, w uczeniu się czy koncentracji, które wpływają na wywiązywanie się z obowiązków studenckich i realizowanie swojego potencjału -  te szkolenia są właśnie dla Was.

W ramach cyklu szkoleń odbędą się warsztaty o tematyce:

• Radzenie sobie ze stresem
  • Narzędzia do efektywnego uczenia się
  • Efektywne zarządzanie czasem
  • Kreatywność.