Aktualności

Aktualności

Budynek Centrum Wsparcia Dydaktyki zachwycił jurorów konkursu „Kraków bez Barier”

31.05.2021
31 maja br. podczas uroczystej gali konkursu „Kraków bez Barier” budynek będący siedzibą Centrum Wsparcia Dydaktyki Uniwersytetu Jagiellońskiego został nagrodzony w kategorii: Budownictwo dostępne.
Zapisz się na konsultacje indywidualne dla studentów i doktorantów UJ

24.05.2021
Droga Studentko, Drogi Studencie UJ, przypominamy o możliwości udziału w konsultacjach indywidualnych z zakresu umiejętności studiowania. Konsultacje te są realizowane w ramach projektu UJ „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” (Przełamuj). Obecnie konsultacje prowadzimy również w piątki!
Zapraszamy do składania ofert na stworzenie filmów edukacyjnych

21.05.2021
Zamówienie jest realizowane w ramach projektu Uniwersytetu Jagiellońskiego „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój”, nr umowy o dofinansowanie projektu: POWR.03.05.00-00-A048/19-00, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020”.
Szkolenia dla redaktorów witryn w Portalu UJ

18.05.2021
Ruszyły zapisy na szkolenia dla redaktorów witryn w Portalu UJ z dostosowania stron internetowych do aktualnych standardów WCAG 2.1.
Zaproszenie do składania ofert na sukcesywne wykonanie tłumaczeń z języka polskiego na język angielski zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (wersja modyfikowana)

24.03.2021
Tłumaczenia zostaną zrealizowane na potrzeby projektu Uniwersytetu Jagiellońskiego "Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój", nr umowy o finansowanie POWR.03.05.00-00-A048/19-00