Logotypy Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polskiej, Unii Europejskiej

grafika z hasłem: praca szuka człowieka

Szukamy pracownika inżynieryjno-technicznego do zespołu DON UJ

18.07.2022
Nadal szukamy pracownika inżynieryjno-technicznego do zespołu DON w wymiarze pełnego etatu w związku z realizacją projektu "Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój" (umowa na zastępstwo).
miniatura300

Wizyta studyjna w Danii i Szwecji

29.06.2022
Część zespołu zaangażowanego w projekt, a dokładnie trenerki Działu ds. Osób Niepełnosprawnych UJ prowadzące szkolenia w ramach zadania czwartego w dniach 13-15 czerwca br., wybrała się na wizytę studyjną do Danii i Szwecji.
Grafika do szkoleń dla pracowników uczelni spoza UJ, przedstawia otwartego laptopa i motyw dekoracyjny

Szkolenia dla pracowników uczelni w sierpniu 2022 - wydłużenie rekrutacji

21.06.2022
Uprzejmie informujemy, że rekrutacja na szkolenia dla pracowników uczelni, które odbędą się w sierpniu br., została wydłużona

Szkolenie z myślenia wizualnego

07.06.2022
6 czerwca 2022 r. zespół trenerek i doradczyń edukacyjnych wziął udział w szkoleniu z myślenia wizualnego.

Posiedzenie Rady ds. odpowiedzialnego wsparcia i zrównoważonego rozwoju

03.06.2022
1 czerwca 2022 odbyło się kolejne posiedzenie Rady UJ ds. odpowiedzialnego wsparcia i zrównoważonego rozwoju. Spotkanie odbyło się stacjonarnie w Sali Seminaryjnej w Centrum Wsparcia Dydaktyki ul. Oleandry 2 w Krakowie.