Ukazała się publikacja projektu

14.12.2023
​Efektem pracy projektu "Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój" jest książka "Wybrane aspekty niepełnosprawności z perspektywy uczelni" pod red. prof. dr hab. Beaty Tobiasz-Adamczyk, kierownik projektu. W publikacji znajduje się 15 artykułów przygotowanych przez członków Rady UJ ds. odpowiedzialnego wsparcia i zrównoważonego rozwoju.
Seminarium podsumowujące działania Think Tanku - Design uniwersalny

11.12.2023
W środę, 6 grudnia 2023 r., odbyło się seminarium podsumowujące działania Think Tanku- Design uniwersalny. Jest to zadanie 12 w projekcie "Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój". Seminarium odbyło się w sali wykładowej w Centrum Wsparcia Dydaktyki przy ul. Ingardena 2a.
Wizyta studyjna z udziałem przedstawicielek Szkoły Biznesu ze Szczecina

30.10.2023
27 października w Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ odbyła się wizyta studyjna z udziałem przedstawicielek Szkoły Biznesu ze Szczecina. Na spotkaniu zespół projektu "Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój" przedstawił rezultaty osiągnięte w poszczególnych zadaniach projektu.
Konferencja AAATE w Paryżu 2023

18.09.2023
Na przełomie sierpnia i września 2023 r. Małgorzata Perdeus-Białek oraz Marta Bylica, pracowniczki Centrum Dostępności UJ oraz członkinie projektu "Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój" wzięły udział w międzynarodowej konferencji pt. "Assistive Technology: shaping a sustainable and inclusive world” zorganizowanej w Paryżu.
Posiedzenie Think Tanku - Design uniwersalny

18.09.2023
13 września br. odbyło się kolejne spotkanie Think Tanku (TT) - Design uniwersalny.