Magazyn "Nasze Sprawy" pisze o projekcie UJ

Miło nam poinformować, że w magazynie „Nasze Sprawy” ukazał się artykuł „Konkurs ‘Uczelnia dostępna’ zmienia środowisko akademickie”, w którym przedstawione zostały plany, jakie Uniwersytet Jagielloński w Krakowie zamierza realizować w ramach projektu „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój”.

„Otrzymaliśmy dofinansowanie m.in. na infrastrukturę. Posłuży ono powstaniu nowoczesnego i modelowego pod względem dostępności budynku Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ. Ponadto zostaną opracowane aplikacja ułatwiająca naukę dla studentów oraz aplikacja do obsługi tłumaczeń języka migowego – informuje Magdalena Ziemnicka, zastępczyni kierownika projektu, zastępczyni kierownika ds. studenckich Działu ds. Osób Niepełnosprawnych UJ”.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu pod poniższym linkiem.

Artykuł w piśmie "Nasze Sprawy"