Szukamy pracownika administracyjnego

Dział ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego poszukuje osoby na stanowisko: pracownik administracyjny w zakresie projektu: „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” (POWR.03.05.00-00-A048/19-00) w ramach Programu Operacyjnego Wiedza-Edukacja-Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zadania:

• prowadzenie oraz obsługa sekretariatu biura projektu
  • formalna obsługa związana z procesem rekrutacji oraz zatrudnianiem wykonawców
  • kompleksowa obsługa administracyjno-logistyczna prowadzonych szkoleń
  • obsługa systemu SL2014
  • działania na rzecz promocji projektu
  • inne bieżące zadania wynikające z administracyjnej obsługi projektu.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku administracyjnym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • biegła znajomość obsługi komputera, w szczególności znajomość pakietu Microsoft Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • umiejętność redagowania wypowiedzi pisemnych.

Dodatkowym atutem będzie:

• znajomość innych aplikacji Microsoft (np. MS Teams itd.)
  • doświadczenie w realizacji projektów finansowanych z funduszy UE
  • znajomość systemu do obsługi projektów SL 2014.

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę na czas określony oraz stałe godziny pracy
  • możliwość częściowej pracy w formie zdalnej
  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do Karty Multisport, dofinansowanie wypoczynku letniego i zimowego, dofinansowania dla dzieci i młodzieży, zniżki na wybrane wydarzenia kulturalne, możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej)

Zainteresowane osoby prosimy o składanie dokumentów zawierających CV, list motywacyjny, dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie, informację o terminie gotowości do podjęcia pracy na adres: przelamuj@uj.edu.pl, wpisując w tytule “Pracownik administracyjny”.

Rekrutacja odbywać się będzie na podstawie oceny złożonych dokumentów aplikacyjnych oraz rozmowy kwalifikacyjnej z wybranymi osobami. O terminie rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Termin składania dokumentów: 5 października 2020 r.

logotypy projektu