Ruszyły zapisy na szkolenia dla pracowników różnych uczelni

Ruszyły zapisy na szkolenia dla pracowników różnych uczelni na grudzień 2021 oraz styczeń 2022. Szkolenia trwają przez 3 dni w miesiącu i są prowadzone w trybie zdalnym.

Edycje zdalne na platformie Microsoft Teams:
  • 13 (poniedziałek), 15 (środa) i 17 (piątek) grudnia 2021 r.
  • 17 (poniedziałek), 19 (środa) i 21 (piątek) stycznia 2022 r.
Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o wypełnienie formularza rekrutacyjnego do 22.11.2021 r.

Czas rekrutacji na szkolenie może ulec wydłużeniu bądź skróceniu. O wszelkich zmianach w tym zakresie będziemy informować Państwa na tej stronie w zakładce Szkolenia online.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt: e-mail: przelamuj@uj.edu.pl, tel. 12 663 38 53.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem udziału w szkoleniu.

Szkolenia realizowane są przez Uniwersytet Jagielloński w ramach projektu „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój.