Szkolenia dla studentów - przedłużenie rekrutacji

Zachęcamy studentów UJ do udziału w szkoleniach z umiejętności studiowania. Rekrutacja na cykl majowy została wydłużona do 20 kwietnia br.

Droga Studentko, Drogi Studencie,

w ramach projektu „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” (Przełamuj) realizowanego przez Uniwersytet Jagielloński przygotowaliśmy dla Was cykl szkoleń online, z których:

• dowiecie się, jak zapanować nad stresem,
  • nauczycie się, jak robić solidne i uporządkowane notatki oraz
  • wyniesiecie wiedzę, jak odnaleźć równowagę między codziennymi obowiązkami a odpoczynkiem.

Szkolenia dodadzą Wam potrzebnej energii do działania oraz rozbudzą Waszą wyobraźnię i kreatywność, które z pożytkiem wykorzystacie podczas studiowania.  Nauczymy Was, jak rozsądnie zarządzać czasem przeznaczonym na naukę, kiedy i w jaki sposób robić przerwy na relaks.

grafika zapraszająca do udziału w szkoleniach, rysunek przedstawia studentkę i studenta pokazującymi uniesione kciuki w górę w geście "lubię to", napis: Zapisz się na szkolenie

Droga Studentko, Drogi Studencie,

jeśli obserwujesz u siebie:

• trudności w uczeniu się czy koncentracji, które wpływają na wywiązywanie się z obowiązków studenckich i obniżenie Twojego potencjału,
  • pojawiające się uczucie bezsilności w obliczu ogarniającego Cię stresu
  • brak pomysłów na to, jak efektywnie przyswajać wiedzę
  • chaos w sporządzaniu notatek z zajęć
  • brak umiejętności zarządzania czasem
  • zamęt w głowie spowodowany nadmiarem zadań akademickich,

… ten cykl szkoleń jest właśnie dla Ciebie!

Przełamuj obawy, nie zwlekaj i zapisz się już dziś, a do Twojego życia studenckiego zawita spokój.

grafika przedstawiająca motyw roślinny

Terminy i tematyka szkoleń:

Maj 2022

5.05.2022 (czwartek) w godz. 9.35 - 13.00 - Narzędzia do efektywnego uczenia się - Magdalena Ziemnicka

12.05.2022 (czwartek) w godz. 10.00 - 13.00 - Efektywne zarządzanie czasem - Urszula Szczocarz

19.05.2022 (czwartek) w godz. 10.00 - 13.00 - Radzenie sobie ze stresem - Anna Kwaśniewska

26.05.2022 (czwartek) w godz. 10.00 - 13.00 - Kreatywność - Urszula Szczocarz

ZAPISY

Zapisy na szkolenia online odbywają się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Rekrutacja na szkolenia w maju została wydłużona do 20 kwietnia br. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, prosimy o oczekiwanie na wiadomość mailową.

Podane godziny szkoleń oraz termin rekrutacji mogą ulec zmianie. O wszelkich zmianach będziemy informować na tej stronie.

Pełny cykl szkoleniowy trwa przez 4 dni w miesiącu i odbywa się w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams.

Wyrażając chęć wzięcia udziału w szkoleniu, uczestnik decyduje się na cały cykl szkoleniowy (możliwa jest nieobecność na 1 szkoleniu).

Regulamin szkolenia

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt:

e-mail: rekrutacja.przelamuj@uj.edu.pl  tel. 12 663 38 53.