Szkolenia dla zespołu doradczyń i trenerek

11 kwietnia 2022 r. zespół doradczyń edukacyjnych i trenerek wziął udział w szkoleniu „Techniki radzenia sobie ze stresem”.

Spotkanie z trenerką było okazją do uświadomienia sobie sytuacji wywołujących stres oraz omówienia sposobów na opanowanie go różnymi metodami. Zespół doradczyń i trenerek DON UJ przypomniał sobie, jak nazywać i regulować emocje, jak o nich rozmawiać w kontakcie z innymi. Warsztaty były prowadzone z wykorzystaniem ćwiczeń oddechowych i elementów wizualizacji. Szkolenie jest pierwszym z cyklu szkoleń zaplanowanych i realizowanych w ramach zadania 3 z projektu „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).