Szkolenie z zarządzania czasem

25 maja br. odbyło się kolejne szkolenie dla trenerek i doradczyń edukacyjnych realizowane w ramach zadania 3 z projektu "Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój".

Tematem szkolenia było tym razem zarządzanie czasem. Uczestniczki zapoznały się z różnymi strategiami pozwalającymi na sprawniejszą organizację działań krótko- i długoterminowych, przećwiczyły z pomocą trenerki określanie celów i sposoby dążenia do ich osiągania, a także miały okazję uświadomić sobie w praktyce, jakie czynniki wpływają na rozproszenie uwagi oraz jakie można podjąć środki zaradcze. Szkolenie było współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.