Posiedzenie Rady ds. odpowiedzialnego wsparcia i zrównoważonego rozwoju

22 września 2022 r. odbyła się ostatnia w II kadencji Rada UJ ds. odpowiedzialnego wsparcia i zrównoważonego rozwoju. Spotkanie odbyło się stacjonarnie w sali seminaryjnej w Centrum Wsparcia Dydaktyki ul. Ingardena 6 w Krakowie.

W programie znalazło się wystąpienie dr Agaty Cebery i  dra Jakuba Firlusa na temat współpracy w brytyjskich ośrodkach uniwersyteckich ze studentami i pracownikami ze szczególnymi potrzebami (relacja z wizyty studyjnej), wraz z dyskusją nad przedstawionymi rozwiązaniami. W dalszej części kierownik projektu - prof. dr hab. Beata Tobiasz-Adamczyk podsumowała działalność II kadencji Rady.

Uczestnicy posiedzenia Rady, od lewej: Maria Patraszewska, architekt, Marek Bauer, i Sekcja ds. Dydaktyki i Karier Akademickich CM, dr Jakub Firlus, prof. Hubert Kaszyński, prof. Małgorzata Kruczek, prof. dr hab. Dorota Malec, prof. dr hab. Beata Tobiasz-Adamczyk

Uczestnicy posiedzenia Rady ds. odpowiedzialnego wsparcia i zrównoważonego rozwoju, od lewej: mgr Maria Patraszewska, architekt, mgr Marek Bauer, Sekcja ds. Dydaktyki i Karier Akademickich CM, dr Jakub Firlus, Wydział Prawa i Administracji UJ, prof. Hubert Kaszyński, Koordynator ds. dostępności, dr hab. Małgorzata Kruczek, prof. UJ, Pełnomocnik Rektora UJ ds. projektów strategicznych,  prof. dr hab. Dorota Malec, Prorektor ds. współpracy międzynarodowej, prof. dr hab. Beata Tobiasz-Adamczyk, kierownik projektu "Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój". Fot. Aneta Bilnicka, pracowniczka biura projektu.