Wizyta studyjna z udziałem przedstawicielek Szkoły Biznesu ze Szczecina

27 października w Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ odbyła się wizyta studyjna z udziałem przedstawicielek Szkoły Biznesu ze Szczecina. Na spotkaniu zespół projektu "Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój" przedstawił rezultaty osiągnięte w poszczególnych zadaniach projektu.

Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń i refleksji dotyczących realizowania projektów współfinansowanych z funduszy europejskich. Na zdjęciu poniżej widoczni uczestnicy spotkania: reprezentantki ze Szkoły Biznesu, prof. dr hab. Beata Tobiasz-Adamczyk, kierownik projektu "Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój", pracownicy Centrum Dostępności UJ - członkowie zespołu projektu.

Uczestniczki wizyty studyjnej ze Szkoły Biznesu wraz z członkiniami i członkami zespołu projektu Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój