Szkolenia dla redaktorów witryn internetowych w Portalu UJ: luty 2022

07.02.2022
Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach dla osób redagujących treści na stronach znajdujących się w Portalu UJ.
Grafika do szkoleń dla pracowników uczelni spoza UJ, przedstawia otwartego laptopa i motyw dekoracyjny

Trwają zapisy na szkolenia dla pracowników różnych uczelni

28.01.2022
Ruszyły zapisy na szkolenia dla pracowników różnych uczelni na luty i marzec 2022. Zachęcamy do wypełnienia formularza!

Zapisz się na konsultacje indywidualne dla studentów i doktorantów UJ

22.12.2021
Droga Studentko, Drogi Studencie UJ, przypominamy o możliwości udziału w konsultacjach indywidualnych z zakresu umiejętności studiowania. Konsultacje te są realizowane w ramach projektu UJ „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” (Przełamuj).

Spotkanie Rady UJ ds. odpowiedzialnego wsparcia i zrównoważonego rozwoju

08.12.2021
2 grudnia 2021 r. odbyło się kolejne posiedzenie Rady UJ ds. odpowiedzialnego wsparcia i zrównoważonego rozwoju. Spotkanie miało formę online (poprzez platformę MS Teams).

Szkolenia dla pracowników uczelni - styczeń 2022

29.11.2021
Trwają zapisy na szkolenia dla pracowników różnych uczelni na styczeń 2022. Zachęcamy do wypełnienia formularza.