O projekcie w magazynie "Nasze Sprawy"

28.04.2022
Na łamach pisma „Nasze Sprawy” ukazał się artykuł „’Uczelnia dostępna’ przynosi efekty. Egzamin z likwidowania barier”. W artykule zostały opisane postępy prac w realizacji projektów realizowanych na różnych wiodących, polskich uczelniach, które otrzymały dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach konkursu ogłoszonego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
Zaproszenie do składania ofert na wyłonienie 8 ekspertów do pracy w Think Tanku "Narzędzia dla dostępności miejsc pracy" - wydłużenie terminu składania ofert do 9 maja br.

19.04.2022
Zamówienie jest realizowane w ramach projektu Uniwersytetu Jagiellońskiego „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój”, nr umowy o dofinansowanie projektu: POWR.03.05.00-00-A048/19-00, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020”. Termin zgłaszania ofert został przedłużony do 9 maja br.

Szukamy pracownika administracyjnego do Działu ds. Osób Niepełnosprawnych

14.04.2022
Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego w Dziale ds. Osób Niepełnosprawnych
grafika z hasłem: praca szuka człowieka

Szkolenia dla zespołu doradczyń i trenerek

13.04.2022
11 kwietnia 2022 r. zespół doradczyń edukacyjnych i trenerek wziął udział w szkoleniu „Techniki radzenia sobie ze stresem”.
grafika z hasłem: praca szuka człowieka

Szkolenia dla studentów - przedłużenie rekrutacji

07.04.2022
Zachęcamy studentów UJ do udziału w szkoleniach z umiejętności studiowania. Rekrutacja na cykl majowy została wydłużona do 20 kwietnia br.