Oferta szkoleniowa dla nauczycieli akademickich UJ

10.11.2021
Zapraszamy nauczycieli akademickich na szkolenia zdalne, przekazujące wiedzę i umiejętności na temat metod pracy ze studentem z niepełnosprawnością.
Grafika do szkoleń dla pracowników uczelni spoza UJ, przedstawia otwartego laptopa i motyw dekoracyjny

Ruszyły zapisy na szkolenia dla pracowników różnych uczelni

22.10.2021
Ruszyły zapisy na szkolenia dla pracowników różnych uczelni na grudzień 2021 oraz styczeń 2022. Szkolenia trwają przez 3 dni w miesiącu i są prowadzone w trybie zdalnym.

Prośba o posługiwanie się służbowymi adresami e-mail

22.10.2021
Uprzejmie przypominamy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 41 Rektora UJ z 29 kwietnia 2020 roku oraz Komunikatem nr 22 Kanclerza UJ z dnia 17 września 2020 r. pracownicy oraz studenci Uniwersytetu są zobowiązani do posługiwania się adresami uniwersyteckiej poczty elektronicznej w korespondencji służbowej.

Nowe regulaminy dotyczące szkoleń realizowanych w projekcie

14.10.2021
Uprzejmie informujemy, że od 13 października 2021 r. obowiązują nowe Regulaminy dotyczące szkoleń realizowanych w projekcie "Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój".

Powołanie Rady UJ ds. odpowiedzialnego wsparcia i zrównoważonego rozwoju

28.09.2021
Decyzją nr 39 Rektora UJ z dnia 16 września 2021 została powołana Rada Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. odpowiedzialnego wsparcia i zrównoważonego rozwoju na okres od 1 sierpnia 2021 roku do 30 września 2022 roku.