Zaproszenie do składania ofert na sukcesywne wykonanie tłumaczeń z języka polskiego na język angielski zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (wersja modyfikowana)

24.03.2021
Tłumaczenia zostaną zrealizowane na potrzeby projektu Uniwersytetu Jagiellońskiego "Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój", nr umowy o finansowanie POWR.03.05.00-00-A048/19-00
Zapisz się na szkolenie online dla studentów UJ

16.03.2021
Zachęcamy serdecznie studentów i studentki UJ do udziału w naszej ofercie szkoleniowej.
Zaproszenie do składania ofert na wyłonienie 10 ekspertów do pracy w Think tanku „Narzędzia dla dostępności miejsc pracy”

24.02.2021
Zamówienie jest realizowane w ramach projektu Uniwersytetu Jagiellońskiego „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój”, nr umowy o dofinansowanie projektu: POWR.03.05.00-00-A048/19-00, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020”.
Warsztaty dla doktorantów UJ

16.02.2021
Zapraszamy serdecznie do udziału w szkoleniach dedykowanych doktorantkom i doktorantom UJ.
grafika z hasłem: praca szuka człowieka

Poszukujemy pracownika administracyjnego

10.02.2021
Biuro Projektu „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” poszukuje osoby na stanowisko: pracownik administracyjny w zakresie obsługi projektu: „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” (POWR.03.05.00-00-A048/19-00) w ramach Programu Operacyjnego Wiedza-Edukacja-Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.