Grafika do szkoleń dla pracowników uczelni spoza UJ, przedstawia otwartego laptopa i motyw dekoracyjny

Zapraszamy na szkolenia zdalne dla pracowników różnych uczelni

09.12.2020
W imieniu zespołu projektu „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” (Przełamuj) realizowanego przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie pragniemy zaproponować Państwu trzydniowy, bezpłatny cykl szkoleniowy online, poświęcony dostępności uczelni dla osób z niepełnosprawnościami.

Poszukujemy pracownika informatyczno-technicznego

02.12.2020
Uniwersytet Jagielloński - Dział ds. Osób Niepełnosprawnych ogłasza rekrutację na stanowisko: pracownik informatyczno-techniczny. Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu w związku z realizacją projektu: Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój (POWR.03.05.00-00-A048/19-00) w ramach Programu Operacyjnego Wiedza-Edukacja-Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
grafika z hasłem: praca szuka człowieka

Szkolenia zdalne dla kadry akademickiej UJ

26.10.2020
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie realizuje projekt „Odpowiedzialne wparcie i zrównoważony rozwój” (PrzełamUJ), dzięki któremu nasza uczelnia staje się instytucją coraz bardziej dostępną i otwartą dla osób z niepełnosprawnościami. W ramach tego projektu oferuje się pracownikom Uniwersytetu Jagiellońskiego szkolenia zdalne, przekazujące wiedzę i umiejętności na temat metod pracy ze studentem z niepełnosprawnością.

Przełamuj obawy i zapisz się na szkolenie online dla studentów UJ - luty 2021

13.10.2020
Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszamy serdecznie do udziału w szkoleniach online z nabywania kompetencji miękkich takich jak zarządzanie czasem, radzenie sobie ze stresem, narzędzia do efektywnego uczenia się oraz kreatywność.
grafika z hasłem: praca szuka człowieka

Ogłoszenie wyników konkursu na logo projektu

29.09.2020
Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za nadesłanie prac konkursowych. Napłynęło do nas 40 prac, z czego do ścisłego finału zakwalifikowały się 3 prace z propozycjami logo projektu „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój”.