Zapisz się na konsultację dla studentów i doktorantów UJ!

01.02.2021
Drodzy Studenci, Drodzy Doktoranci UJ, zachęcamy Was do udziału w konsultacjach indywidualnych z zakresu umiejętności studiowania lub przyswajania wiedzy. Konsultacje te są realizowane w ramach projektu UJ „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” (Przełamuj).
Przełamuj obawy i zapisz się na szkolenie

14.01.2021
Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszamy serdecznie do udziału w szkoleniach online z nabywania kompetencji miękkich takich jak zarządzanie czasem, radzenie sobie ze stresem, narzędzia do efektywnego uczenia się oraz kreatywność.

Szukamy doradcy edukacyjnego do Działu Rekrutacji na Studia

05.01.2021
Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu w związku z realizacją projektu: Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój (POWR.03.05.00-00-A048/19-00) w ramach Programu Operacyjnego Wiedza-Edukacja-Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szukamy doradcy edukacyjnego w DON UJ

05.01.2021
grafika z hasłem: praca szuka człowieka

Spotkanie Rady ds. odpowiedzialnego wsparcia i zrównoważonego rozwoju

16.12.2020
14 grudnia 2020 r. odbyło się kolejne spotkanie Rady Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. odpowiedzialnego wsparcia i zrównoważonego rozwoju. Członkinie i członkowie Rady wysłuchali prezentacji Prorektora UJ ds. Rozwoju, prof. Jarosława Górniaka, dotyczącej strategii rozwoju uczelni na najbliższe lata.