Grafika do szkoleń dla pracowników uczelni spoza UJ, przedstawia otwartego laptopa i motyw dekoracyjny

Szkolenia online dla pracowników uczelni

18.06.2020
Z przyjemnością proponujemy Państwu trzydniowy, bezpłatny cykl szkoleniowy online, poświęcony dostępności uczelni dla osób z niepełnosprawnościami.

Przełamuj obawy i zapisz się na szkolenie dla studentów UJ - lipiec 2020

04.06.2020
Zachęcamy do zapisów na szkolenie online studentów UJ szukających wsparcia i odpowiedzi na pytania, jak radzić sobie ze stresem w życiu studenckim, jak efektywnie się uczyć i umiejętnie zarządzać swoim czasem oraz jak znaleźć wewnętrzną równowagę.
wizualizacja pomieszczenia CWD

Plany rozbudowy budynku Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ

12.05.2020
W ramach projektu „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój” zaplanowane jest stworzenie przestrzeni przyjaznej osobom z niepełnosprawnościami i wolnej od barier architektonicznych dla Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ.
wizualizacja pomieszczenia CWD

Magazyn "Nasze Sprawy" pisze o projekcie UJ

12.05.2020
Miło nam poinformować, że w magazynie „Nasze Sprawy” ukazał się artykuł „Konkurs ‘Uczelnia dostępna’ zmienia środowisko akademickie”, w którym przedstawione zostały plany, jakie Uniwersytet Jagielloński w Krakowie zamierza realizować w ramach projektu „Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój”.
grafika z hasłem: praca szuka człowieka

Poszukujemy doradcy zawodowego

26.03.2020
Uniwersytet Jagielloński – Dział ds. Osób Niepełnosprawnych ogłasza rekrutację na stanowisko: doradca zawodowy